Alüminyum doğrama sistemi

Alüminyum Giydirme Cephelerin Bakım-Onarımı

Bakım-Onarım

Alüminyum giydirme cephelerin fiziksel performansı ve görünüşü zamanla bozulmamalıdır. Alüminyum giydirme cephe sistemlerinin karşı karşıya kaldığı problemlerin başında atmosferdeki asit ve bazik kirliliğin neden olduğu hasarlar, renk değişimi, doku bozulması, toz ve yağmurun neden olduğu kirlilik, paslanma ve küf gelmektedir.

Havada uçuşan tozlar cepheye yapışmaktadır. Yüksek binalara etki eden rüzgâr şiddeti cephelere ve yüksekliğe göre farklılık göstermektedir, kirlenme oranı farklılaşmaktadır. Giydirme cephe tasarımları ve sistem seçimleri mümkün olduğunca az toz tutan tipte seçilmelidir. Cam cama giydirme cephe sistemleri düz bir yüzey oluşturmakta ancak zamanla silikon uygulanan derzlerde renk bozulmaları görülmektedir. Yapının etrafı mümkün olduğunca temiz tutulmalıdır ve cephe tezmizliği için özel temizlik asansörleri kullanılmalı bu asansörlerin alüminyum giydirme cephe sistemiyle ilişkisi kurulmalıdır. Ayrıca tüm bileşenler ve sistem sökülüp takılabilmeli ve değiştirilebilmelidir.

Alüminyum doğrama

Alüminyum doğrama

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*