Hizmetler Mimarlık

Firmamız; tecrübesi, profesyonelliği ve güvenilirliği ile tanınan bir mimarlık firması olma özelliği taşıyor. Müşterinin projesi özel ihtiyaçlarına ve yönetim gereksinimlerine göre uyarlanıyor. Her daim en iyi çözümü hedefliyoruz. Kurucumuz ve çalışkan genç bir ekibin tecrübesi ile tüm yaşam alanlarınız için en iyi çözümü oluşturuyor, mimari alanınızı güzelleştiriyor ve yaşam kalitenizi yükseltiyoruz.

Proje Çizimleri

Mimari proje çizimleri, hep hayalini kurduğunuz mimari özelliklere sahip bir yapı oluşturmak için yapmanız gereken teknik çalışmaların adıdır. Mimari çizimler, ne tür bir ev, yerleşim, bina veya villaya ihtiyacınız olduğunu detaylandırabilir. Aklınızdaki tasarımları kağıda yazmanın bilimsel yöntemi olan mimari çizimler, alanında uzman mühendisler ve mimarlar tarafından oluşturulur. Firmamız mimarlık konusundaki deneyimi ile sizleri kaliteli proje çizimleri ile bir araya getirir.

Projenin tasarımından detaylı çizimlerin oluşturulmasına kadar gerekli tüm çalışmalar bu deneyimli kadro tarafından yapılır. Çalışma sırasında mimari özelliklerden oluşturulacak binadaki tesisata kadar her şey detaylı bir şekilde işlenir.

Bir villa veya apartman için yapı ruhsatı alırken kamu yetkilileri tarafından mimari çizimler istenebilir. Mimari kroki veya plan, ruhsat almak için hazırlamanız gereken belgelere dahil edilmelidir. En iyi mimarlar tarafından hazırlanan projeler, hayallerinizi tam olarak yansıtmak için çok önemlidir. Dış cepheden koltuklara, yapı malzemelerinden sıhhi tesisata kadar her şey dikkatlice düşünülmelidir. Bizler bu konuda her daim yanınızda olmayı hedefliyor; hayallerinizi en iyi seviyede gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Mimari Alanında Doğru Çözümler

Büromuzda, bir projenin mimari çizimi, ofis çizimi (işyeri veya villa) aşaması sırayla tamamlanır. Çeşitli programlar ile zemin modeli sistemini kullanmayı hayal edebileceğiniz gibi, gönderilen tasarım dosyasında 2B çizimi görüntülemenize de olanak tanıyoruz. Görüntülerin anlaşılması çok daha kolay olduğu için mimarlık hizmetlerimizi kullanarak görüntüleri anında inceleyebilir ve detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Alanı değiştirmek isterseniz, hemen yanıt vereceğiz. Bu sayede hem memnuniyetinizi hem de ilgi alanlarınızı garanti altına alıyoruz. İnşaat projelerinde mimari çizim uzmanlarından oluşan ekibimizden bilgi alabilir ve daha fazlasını bu bölümden öğrenebilirsiniz.

Hayal ettiğiniz her şeyi yalnızca hayalde bırakmak yerine uygulama ile yaşamanızı sağlıyoruz. İnşaat projeleri için mimari çizim uzmanlarından oluşan bir ekiple çalışarak çizimlerinizin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. İnşaat hizmetlerimizin bir parçası olarak en iyi çizimleri oluşturuyoruz. Uygulamadan önce çizimler hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıyor, değişiklik taleplerinizi de dikkate alıyoruz.

Fizibilite Çalışmaları

Fizibilite çalışmaları genellikle yatırımcıların yatırımlarında aldıkları riskleri değerlendirmek için yapılır ve bu risklerden elde edilen fayda, geleceği ve geleceğin yarın gelecek olan yatırıma ne getireceğini tahmin etmektir. Fırsatlar, günümüz koşullarında değil, küresel ekonomide her yerde mevcuttur ve her an yeni fırsatlar ortaya çıkabilir, dolayısıyla bu, fırsat olarak değerlendirilen bir yatırımın uygulanabilir olup olmadığını belirleme sürecidir. Riske değip değmeyeceğine ve bu şekilde elde edilen verilere göre hareket edeceğiz.

Fizibilite çalışması, yatırım ve finansman sağlayıcıların neyi ve nasıl ürettiğini, üretilen ürün veya hizmetlerin nerede satıldığını, yatırım ve kar düzeyini belirleyen bir ön çalışmadır. Daha sonra raporun konusu olacak olan bu çalışmaya fizibilite raporu haline getirilir.

Bu gibi durumlarda bir ön fizibilite çalışması hazırlayarak ve proje yatırımınızın eksiksiz bir fizibilite raporu gerektirip gerektirmediğini belirleyerek yatırımınızın fizibilitesi hakkında genel bir fikir edinmenize yardımcı oluyoruz. Fizibilite çalışması aşamalarında mimarlık hizmetlerini ön planda tutuyor; tüm bu aşamaların sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesine son derece yardımcı oluyoruz.

Bu kapsamda firmamız tarafından;

• Projelendirme
• İstenen yapıya uygun hale getirme
• Arazi uyumluluğu
• Yapının estetik ve işlevsel ihtiyaçlarını gidermesi konusunda mimarlık alanında profesyonel çözümleri sağlıyoruz.