Hizmetler Isı Yalıtım Sistemleri

Isı Yalıtım Sistemleri firmamız tarafından en uygun koşullar altında sizler için tasarlanmaktadır. “Binaların Enerji Performansına İlişkin Yönetmelik” yeni binalara çeşitli yükümlülükler getirmektedir. Bu kapsamda yeni binalarda TS-825 standartlarına ve hesaplarına göre yalıtım yapılması zorunludur. Farklı sıcaklıklardaki (dış hava-iç hava) iki ortam arasındaki ısı transferini azaltır. Yalıtım sadece binanın tamamına değil, duvarlar, çatılar, pencereler, tavanlar, zeminler ve çatılar gibi yüzeylere de topikal olarak uygulanabilir.

Yalıtım, binanın enerji kaynaklarının daha verimli kullanılması ve yılın herhangi bir zamanında binadaki ısı dengesinin istenilen seviyede tutulması için bir binanın olmazsa olmaz unsurlarından biridir. Özellikle eski binalarda, yapı malzemelerinin zamanla bozulması göz önüne alındığında, binada istenen ısı seviyelerinin dengesini sağlamak için daha fazla enerji tüketilir, bu da hem enerji kaynaklarının israfına hem de ekonomik kayıplara neden olur.

İnşaat sektöründe ileri inşaat teknolojisi ve yeniliklere sıkı sıkıya bağlı olan firmamızın son teknoloji ısı yalıtım sistemleri, binanın ısısını dengelemeye ve enerjiyi daha verimli kullanmaya yardımcı oluyor. Saraç Yapı, binaya özel yalıtım seçenekleri ile daha güvenli ve korunaklı bir yapı sağlamak için profesyonel kadrosu ve deneyimli çalışanları ile hizmet vermektedir.

Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama ve alüminyum pencereler çok çeşitli tasarımlara sahiptir. Sadece dekoratif değil, aynı zamanda taşıması da kolaydır. En sevdiğiniz renk ve şekilde yapabilirsiniz. Dayanıklı, dayanıklı ve istenilen renkte üretilen alüminyum armatürler her türlü kapı ve pencere açıklıklarında kullanılabilir. Alüminyum bağlantı elemanlarının profilleri arasındaki contalar sayesinde yalıtım sağlar. Alüminyum armatürler, her türden kapı ve dükkan gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Modern bir görünüm yaratan alüminyum armatürler halen birçok alanda tercih edilmektedir.

Her bütçeye göre yapılabilen alüminyum armatürlere dayanıklı ve çevre dostu ürünler denir. Modern bir yapıya sahiptirler, darbelere ve servise dayanıklıdırlar ve uzun yıllar kullanılabilirler.

Yapı ve inşaat sektörünün çok çeşitli segmentlerinde kullanılan yapı malzemelerinden biri de alüminyum profildir. Isı yalıtım sistemleri ve ısıya dayanıklı alüminyum ayrıca elektriği ve ısıyı şekillendirmeyi ve aktarmayı kolaylaştıran elastik bir yapıya sahiptir, bu nedenle uygulama alanını genişletmek mümkündür. Yağmurlu ve karlı hava koşullarındaki esnekliği dış mekân inşaatlarında yaygın olarak kullanılmasına neden olmuştur.

Yalıtımlı bir alüminyum profili, PVC yalıtımlı bir köprü kurularak üç odalı bir sisteme işlenir. Doğrama seviyesinin alanının belirlendiğini ve projenin boyutlarına göre değişiklik gösterdiğini bilmek önemlidir. Yüzey boyutu da dar, orta ve geniş seriler olarak çeşitlendirilebilir. Bina dışındaki kapı ve pencere sistemi izolasyonlu alüminyum marangoz gerektirir.

Renk kısıtlaması yoktur. Estetik kaygısı olan projeler istenilen RAL koduna göre firmamız tarafından üretilecektir. Kasa ve kanat profilinin yalıtımı ve su yalıtımı için kullanılan tüm damarlar EPDM esaslıdır. Tüm açılır sistemler üretilebilir.

Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri

Modüler teknoloji alüminyum cephe sistemi ile oluşturulmuş bir yapı kabuğunun oluşturulmasıdır. Panel cephe modülünü oluşturan tüm bileşenler, kontrollü bir fabrika ortamında sahada bitmiş ürünlere işlenir ve montajı yapılır.

• Yüksek kaliteli ürünler
• Hızlı montaj seçenekleri
• Kalite yönetim sistemi altında üretimin tamamlanması.

Panel cephe sistemi fabrika ortamında kaliteli üretim ve şantiyede hızlı montaj imkânı sağlar. Hem kapak hem de silikon panel cephe sistemi ile dışa dönük ve buna paralel dışa açık bir cephe şeklinde kanat oluşturmak mümkündür. Dikey ve yatay destek profilleri içe doğru yönlendirilebildiği gibi, yapının dikey etkisini vurgulayabilecek özel tasarım seçenekleri de mevcuttur. Bu sistem güneş kırıcı sistemlerde ve BIPV PV sistemlerinde kullanılabilir. Firmamız ısı yalıtım sistemleri noktasında en kaliteli sistemleri oluşturmayı hedefler, beklentilerinizi tam anlamı ile karşılar.