alüminyum kompozit panel 3

Alüminyum Giydirme Cephe Üretim ve Montaj Kolaylığı

Üretim ve Montaj Kolaylığı

Alüminyum giydirme cephe üretim ve montajı kolay ve süratli olmalıdır. Alüminyum giydirme cephe sistemlerinin detaylandırılımasında ve sistem seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar sistemin üretim hızı, gece gündüz montaja uygunluğu, şantiye alanında depolanabilmesidir.

Prestij yapılarında iş programları çok önemlidir. Giydirme cephe sistemlerinde malzeme temin, üretim ve montaj süreleri iyi planlanmalıdır. Giydirme cephe sistemlerinde üretim ve montaj kolaylığı açısından panel ve yarı panel sistemler en verimli sistemlerdir. Panel ve yarı panel sistemler şantiyede işçilik hatalarını minimuma indirmekte, gece ve gündüz yapılan montajların hız ve kalitesini eş değer kılmaktadır. Alüminyum giydirme cephe sistemleri şantiye de bekletilirken ve depolanırken hasar görmemelidir. Çubuk sistemlerde bileşen sayısı ve şantiyede yapılan üretim ve montaj işlemleri daha fazladır. Dolayısıyla hasara uğramadan depolanması ve korunması daha zordur.

Alüminyum Kompozit Panel

Alüminyum Kompozit Panel

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*