Hizmetler İnşaat Hizmetleri

İnşaat hizmetleri sayesinde projenize dönük olarak gerçekleştirilmesi gereken inşaat işlemlerini sorunsuz şekilde yerine getiriyoruz. Kaba, ince ve anahtar teslim işler ile birlikte inşaat konusunda ihtiyaç duyulan alanlarda firmamız profesyonel hizmet vermektedir.
İnşaat sektörü müteahhitleri, projeleri, inşaatçıları ve mimarları, teknik bilgilerini ve modern binalarını yaratarak, işlerinde dünya çapında inşaat sektörüne öncülük etmektedirler. İnşaat sektöründe çalışan kişilerin araştırmacı ve yeniliklere açık olması gerekmektedir. Edinilen teknik bilgi sayesinde konforlu, modern, popüler ve güncel yapısıyla inşa edilmiştir. Bu sayede inşaat sektöründe rekabet avantajı ve tercih edilen bir marka haline gelerek başarı sağlanmaktadır.

Evler ve işyerleri gibi inşaat projeleri her zaman yüksek düzeyde yapılandırılmış süreçlerle ilişkilendirilir. İnşaat projelerinde tam olarak koordine edilmesi gereken birçok faaliyet vardır. İnşaat projelerinin tasarımdan planlamaya ve programlamaya kadar çeşitli aşamaları vardır. Bu aşamaların her biri kendi başına yeterince karmaşıktır, ancak proje ilerledikçe, bu aşamalar tüm proje ile etkileşimlerinde katlanarak karmaşık hale gelir. Proje yönetimi, farklı disiplinlerden insanlar tarafından gerçekleştirilen bir görevdir. Bu nedenle, projenizin koordineli olduğundan emin olmanız gerekir. Temel olarak, inşaat proje yönetimi sadece bir şantiyedeki işleri yönetmekle ilgili değildir. Şantiye dışında birçok faktör var ve proje yönetimi çok yönlü bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Maliyet kontrolü, zamanında inşaat, fizibilite çalışması, statik hesap hazırlama ve benzeri süreçler inşaat proje yönetiminde önemli konulardır.

Etkili proje yönetimi, işletmelere çeşitli şekillerde fayda sağlar, bu noktada firmalar devreye girer. Firmamız tarafından titiz bir şekilde iş zamanında olası gecikmeleri öngörmek, fazla harcamaları önlemek, maliyetleri kontrol etmek, sözleşme koşullarına uymak, uyumsuzlukları araştırmak, olası yolsuzluk çıktılarını önlemek, olası teknik sorunları önlemek, beklenen kaliteyi sağlamak, tasarım üçgeni, zaman ve bütçenin optimizasyonunu sağlamak, resmi olarak bu şekilde teslimat hızına ulaşılabilmekte, proje boyunca tercüme ve nakit akışı planlaması yapılabilmektedir.

İnşaat Çeşitleri

Sunulan profesyonel inşaat hizmetleri ile birlikte ihtiyacınıza dönük çözümlerden yararlanabilirsiniz Yapının türü, metrekare sayısı ve inşaatın kalitesi ve kullanılan malzemeler ile belirlenmekte ve farklı isimler verilmektedir;

• Kolay inşaat,
• Lüks bina,
• Birinci sınıf inşaat,
• İkinci sınıf inşaat,
• Üçüncü sınıf inşaat.

Şirketimiz; yabancı inşaat şirketleri de dahil olmak üzere küresel inşaat sektörüne girerek adından söz ettiren şirketlerden biridir.

Kaba İnşaat

Kaba inşaat hizmetleri, tuğlalar, demir, kireç, çimento, çakıl, kum vb. Bunlar, taşıyıcı betonarme oluşturmak, binaların duvarlarını doldurmak ve ekipman döşemek için kullanılan malzemelerdir. Yani iç sıvası bitmemiş, çerçevesiz, aydınlatma sistemi yapılmamış, boyasız yapı denir. Basitçe söylemek gerekirse, bina kabukları söz konusu olduğunda, bu mevcut binaların yüzde 40’ının tamamlanmış olduğu anlamına gelir. İnşaat için gerekli işlemlerden geçtikten sonra sörveyör tarafından kararlaştırılan noktalara göre temel kazısı yapılacaktır. Temel kazıldıktan sonra temelin derinliği, planlanan binanın planlanan kat yüksekliğine bağlıdır. Kazılan temel dolgu malzemesi ile doldurulduktan sonra grobeton dökülür ve temelin yerleştirildiği alan düzleştirilir.

Anahtar Teslim İşler

Alıcıya yapılan tüm işlemler ve teslimatlar eksiksiz olarak yerine getirilir. Sözleşme ile onaylanan yapı, statik ve tesisat projeleri, yapı ruhsatları, teknik yapı şartnameleri ve bu sözleşme hükümlerine uygun olarak altyapı ve çevre düzenlemesi tamamlandıktan sonra sorumlu belediyeye yapı ruhsatı belgesi. Tamamlandığında yapı denetim şirketi taşınma (taşınma) başvuru formunda belirtilen bina bitirme belgesini düzenleyecektir.

İnşaat hizmetleri yenileme süreci, eski özelliklerini kaybetmiş bir cephenin yenilenmesine müdahale eden uzman bir ekip tarafından yeni özellikler kazandırmak ve yaşam alanımızı kullanılabilir hale getirmek için yapılan çalışmalara verilen isimdir. İç mekanın montajı ve demontajı ile başlayan tüm anahtar teslimi süreci kapsar.