Slider 1

Cephe sistemleri konusunda ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri firmamız tarafından profesyonel şekilde gerçekleştirebilirsiniz Cephe sistemi dışarıdan bakıldığında alüminyumun ana hatları görünmez ve tamamen cam gibi görünür. Paneller arasındaki derzlerin genişliği ve derinliği, mimari ve yapısal gereksinimlere bağlı olarak boyut olarak değişebilir. İki cam arasındaki boşluk, alternatif bir silikon dolgu veya fitil bağlantısı seçmenize olanak tanır. İstenirse kanat profili takılarak modüle gizli kanat mekanizması yerleştirilebilir. Çift cam veya lamine tek veya çift cam, özel paslanmaz çelik bağlantılar kullanılarak dört taraftan delikler açılarak sabitlenen taşıyıcı çelik yapıya mekanik olarak bağlanır. Bu sistemde ana kiriş, bina gereksinimlerine bağlı olarak normal çelik veya paslanmaz çelikten farklı varyasyonlarda yapılabilir. Cam derzlerin sızdırmazlığı için EPDM fitiller ve UV ışınlarına dayanıklı silikonlar kullanılmaktadır. Destek yapıları, mimari tercihlere bağlı olarak dikey veya yatay olarak tasarlanabilir. Paslanmaz örümcek tutucular projenin özelliklerine göre farklı şekillerde tasarlanabilmektedir.

Firmamız deneyim sahibi teknik kadrosu kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak cephe sistemleri üretimi ve montajı yapacaktır. Dış cephe giydirme, cephe giydirme, cephe kompozit cephe giydirme, alüminyum cephe, bina dış cephe giydirme, dış cephe cam giydirme, mantolama vb. birçok sistemimiz bulunmaktadır. Profesyonel çözümler üretmektedir. Tecrübeli teknik kadromuz ile dış cephe ve mantolama sistemleri için en iyi çözümü sunmaktayız. Referans, endüstri standardını en üst düzeyde uygulamayı amaçlamaktadır.

Üstün Kaliteli Çözümler

Alanında profesyonel çözümler sunarak, her zaman sizin iyiliğiniz için gerektiği kadar çalışır. Referans olarak inşaat sektöründe her zaman müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz. Müşterilerimizin cephe sistemleri ürünlerimizden maksimum faydayı elde etmelerini sağlamak için bunu kısa vadeli değil uzun vadeli olarak değerlendiriyoruz.

Bu nedenle cephe kaplama, kapı, korkuluk, korkuluk ve diğer alüminyum donatı alanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman en yeni projeleri en kaliteli malzemeler kullanarak en mükemmel üretim için hazırlıyoruz. Tüm bu ürünleri sağlamakta ve kalite standartlarını bize ve çözüm ortaklarımıza ait belirli kalite standartlarına uygun olarak belgelemekteyiz.

İç Cephe ve Dış Cephe Sistemlerine Profesyonel Bakış

Binanın dış ve iç duvarlarında iki farklı cephede etkileyici bir tasarım sunan firmamız, özgünlüğünü tasarladığı giydirme cephelerle de gözler önüne seriyor. Sade tasarımlı metal cephe tasarımları ile daha canlı bir tasarıma sahip olmanızı kolaylaştırıyor. Müşterinin siparişine göre değişen tasarım kalite ve güzelliği bir araya getiriyor. Metal kaplama birçok avantaj sunar ve binanın etkin tasarımını destekler. Ayrıca metal cephe giydirme çeşitli özelliklerinden faydalandığı için tercih edilmektedir. Metal giydirme cephe sisteminin özelliklerini elde etmek için profesyonellerin konstrüksiyonu yapması ve ürünün kalitesini dikkatlice seçmesi gerekir. Bu aşamada ihtiyacınız olan desteği bizden alabilirsiniz.

Cephe kaplama sistemi müşterilerimize birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlardan biri de dış havanın metal giydirme cephe sisteminden kolayca çıkabilmesidir. Bunun nedeni metal giydirme cephe sisteminde metaller arasında boşluklar olmasıdır. Bu, hava değişimi ve taze hava girişi sağlar.
Alüminyum profilden birbirine bağlanan metal cephe, özel konstrüksiyonu ile su ve nem geçişine izin vermez. Radyasyon yansıtan cephe sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Malzemenin hafifliği sayesinde firma ürünleri hızlı bir şekilde sipariş edilebilmekte ve müşterinin siparişi kısa sürede işleme alınabilmektedir. Bu hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenin bir yoludur.

Bütçe dostu cephe sistemleri, bir parçanın bakımı veya hasar görmesi durumunda tamamen değiştirilmesine gerek kalmadan sadece arızalı parçanın onarılmasını sağlar. Bu şekilde, önemli finansal tasarruflar elde edilir.