Hizmetler 3 Boyutlu Modelleme

3 boyutlu modelleme sayesinde farklı mimari tasarım ve nesnelere yönelik modelleme işlemi yapılmaktadır. Markamız tarafından gelişmiş programlar ve son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirilen modelleme işlemleri, projeleriniz için olası ön ve işlem aşamalarında doğru sonuçların alınmasını mümkün kılıyor.

3D modelleme bir ürün, nesne veya mimarinin bilgisayar ortamında çeşitli programlar tarafından yürütülen 3 boyutlu modelleme sürecine verilen isimdir. 3D modelleme, ürün geliştirmede önemli bir süreçtir. Tasarım modelinizi gerçeğe en yakın şekilde 3dsmax, Sketchup, Solidworks, Autocad, zbrush gibi programlar kullanarak ortaya çıkarıyoruz.

3D Modelleme İçin Yüksek Kalite Hizmet

3 boyutlu modelleme, bilgisayar ortamınızda üretim öncesi ürünlerin, nesnelerin veya yapı çalışmalarının saboyunal sürümlerini görmenizi sağlar. Bu, ürününüz hakkında daha üretilmeden önce bile size birçok bilgi verir.

3D modelleme sayesinde bina için yapılacak işlemler önceden nasıl görüneceğine dönük olarak fikir sahibi olmak mümkündür. Bunun yanında tüm küçük ve büyük çapta olan projeleriniz için modelleme yapılmaktadır. Modelleme sayesinde yapının arazideki durumu, tadilat ya da inşaat kapsamında neler gerçekleştireceğini öğrenmek mümkün olmaktadır.

3D modelleme ile mimari çizimler olabildiğince gerçekçi çizilebilir, böylece ışığın yönü ve atmosferi eşleşecektir. Bu yöntem son zamanlarda özellikle inşaat firmalarının projeye başlamadan önce satabilecekleri inşaat projelerinde kullanılmaya başlanmıştır. Müşteri, tüm projenin bitmiş halini sanki gerçekten oluyormuş gibi görme fırsatına sahiptir.

3D Modelleme Hizmetleri

3 boyutlu modelleme, yapılar için hem yüklenici firmanın hem de satış amaçlı olarak tanıtım noktalarında da önemli kolaylıklar sunuyor. Projenize en uygun şekilde gerçekleştirdiğimiz modelleme işlemleri ile birlikte öncesi ve sonrasına dönük olarak iş tanımınızı kolaylaştırmanıza yardım ediyoruz. Binaların sadece tasarımlarının alınması yerine bazı zamanlarda görsel animasyon talebi de yapıldığı için 3 boyutlu animasyon hizmetlerinden de yararlanmanız mümkündür. Animasyonlar sayesinde mimari yapının detaylı olarak özellikleri, yapısı ve gerçekleşecek olan değişikleri görmek mümkündür.

Mekan ve alan tasarımını doğru şekilde uygulamak için iki boyutlu tasarımlardan çıkmanın gerektiği durumlara yönelik sunulan bu hizmet, profesyonel ve sonuç odaklı olarak gerçekleştiriliyor. Mimari modelleme sunumları ile birlikte projenin gerçeğe yakın çeşitleri henüz tasarı aşamasında bile öngörülebilir hale geliyor. Bu da tasarımcı ve müşteri açısından yüksek memnuniyet oluşmasını olanaklı hale getiriyor.

3D modelleme için bahsedilen özelliklerin uygulanması için teknik bilgi, alt yapı çalışması ve teknolojik donanım önemlidir. Bu yüzden de 3D modelleme istekleriniz için profesyonel destek almanız gerekir. Profesyonel şekilde modelleme işlemlerini gerçekleştiren markamız, 2 boyutta planlanmış olan çizimlerin gerçek bir projeye dönüştürülmesi için alanında öncü isimlerden birisi olarak öne çıkıyor.

Tasarı aşamasında olan projenin 3 boyutlu modelleme ile gerçeğe yakın hale getirilmesi sürdürülen projenin ne şekilde devam ettirileceğinin de bir ön aşaması haline geliyor. Bu sayede de projeye dönük olarak hizmetler doğru şekilde belirleniyor. Sunulan hizmet kapsamında;

• 3 boyutlu mimari görsellik,
• Mekanın ve alanın yapısına uygun cephe tasarımları,
• İç mekan tasarımı ve buna dönük düzenlemeler,
• 2 ve 3 boyut arasında dönüştürülebilir hale getirilmiş olan dosyalar,
• Mekanın üç boyutlu olarak daha iyi tanıtılması, kavranması ve müşterilere gösterilmesi,
• Grafiksel şekilde ortaya çıkarılmış olan inşa sonrası çalışması.

3 boyutlu modelleme sayesinde ürün modelleme, tasarım sürecinde bitmiş görüntüyü sağlar. Bu, üretim sürecinizi aynı anda hızlandırmanızı ve düzenlemenizi sağlar. Bir ürün prototipine ek maliyet olmadan bakmak, ürünü oluşturmak için harcanan zaman, para ve çabayı en aza indirir. Alanında öncü markalardan olan firmamız, 3D modelleme işlemlerinde beklentilerinize dönük çözümler sunuyor.