Başlıksız 3 1

Silikon Cephe Sistemi Thermowall S

Thermowall S

Thermowall S ısı bariyerli strüktürel silikon cephe sistemidir. Sisteme, cepheden bakıldığında profil görülmeyip 17 mm genişliğinde ve 15 mm derinliğinde fuga bulunmaktadır.

basliksiz-3Ayrıca yüksek ısı yalıtımı ve yoğuşma risklerine karşı sistemdeki camı çerçeveleyen panel profilleri ısı bariyerli ve çoklu odacıklı olarak tasarlanmıştır. Cam paneller arasındaki sızdırmazlık çift EPDM fitil ile sağlanmakta olup camların arasına sızdırmazlık silikonu çekilmemekte, dolayısıyla camların arasında gölge oluşmamaktadır. Arzu edildiği taktirde herhangi bir cam (dışarıdan hangisinin açılır olduğu hiçbir şekilde belli olmadan) gizli açılır kanat olabilmektedir.

Cam ve panel arasında “Dow Cornıng DC 993”, çift camda ise iki cam arasında DC 33362 2 komponentli silikon ve silikonla uyumlu spacer bant kullanılmaktadır.

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*