kompozit panel

Panel Cephe Sistemleri PCS 60

Panel Cephe Sistemleri PCS 60

PCS 60 panel cephe sistemidir. Cephe sistemine, cepheden bakıldığında camların arasında alüminyum görülmeyip 17 mm genişliğinde ve 15 mm derinliğinde fuga bulunmaktadır.

Kompozit Panel Cephe Kaplama Sistemi

Kompozit Panel Cephe Kaplama Sistemi

Cam paneller arasındaki sızdırmazlık iki adet EPDM fitil ile sağlanmaktadır. Paneller fabrika ortamında, camlar dâhil olmak üzere montaja hazır üniteler hâline getirilir, şantiyeye panel olarak sevk edilir ve önceden tüm ayarları yapılmış olan ankrajlara asılır. Cam panellerin cephe üzerinde tüm milimetrik ince ayarları yapılarak montaj tamamlanır.

Paneller 1 kat yüksekliğinde, bir veya birkaç yatay aks genişliğindedir. Paneller arasında hem düşeyde hem de yatayda genleşme boşlukları bulunmakta ve genleşmeyi önleyecek bir engel bulunmamaktadır. Sistemde her katta oluşabilecek kondensasyon suyu kat içinden dışarıya tahliye edilmektedir. Cephe içinde kullanılan alüminyum kompozit levhalar da cam paneller gibi fabrika ortamında montaja hazır üniteler hâline getirilmekte ve şantiyeye bu şekilde sevk edilmektedir.

Cam ve alüminyum panel profilleri arasında “Dow Corning DC 993”, çift camda ise iki cam arasında DC 3-3362 2 komponentli silikon ve silikonla uyumlu spacer bant kullanılmaktadır.

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*