kış bahçesi 1

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Nedir?

Müstakil evinizin veya Villanızın en güzel bölümü olan bahcelere acılan ferah bir mekandır. Kış bahçesin amacı ; Doğayla iç içe olan mekanınızın her mevsim huzurlu ve sessiz sadece kahvenizi yudumlarken doğanın ferahlıgını hissdeceginiz yaşam alanlarına dönüştürmektedir. Manzara keyfi ile beraber gökyüzünü de izleme olanağı sağlayan keskinler kış bahçesi, bahçenize, veya terasınıza uygulanabiliyor. Doğa ile iç içe, yaz, kış, dört mevsim baharı yaşamak isteyenlere çok özel mekanlar sağlıyor. Değişkenlik gösteren mevsim şartlarına ve kullanıcı taleplerine göre değişiklik gösterebiliyor.

kış bahçesi

Kış Bahçesi

Kış bahçesi, mükemmel ısı yalıtımı sağlayan, üstün sızdırmazlık teknolojisi kullanılan,, dayanıklılığı ve estetik detayları ile dikkat çekiyor. Her geçen gün daha fazla ilgi gören Kış bahçeleri ile senenin her mevsimi, bahçe düzeninde huzurlu bir ortam sizi bekliyor olacak. Tüm hobilerinizi gerçekleştirebileceğiniz keyifli bir alan olarak da hizmet verebilen Kış bahçesi, yaşam alanlarına özen gösterenlerin ilk tercihi olmaktadır. Villalarınıza, müstakil binalarınıza güvenle uygulatabilirisniz.

Özellikle alışveriş merkezleri,mağazalar, cafe, restaurant, pastane, otel ve kış bahçeleri uygulamaları için geliştirilen ürün, ferah ve konforlu ortamlar sağlayan seçkin bir sistemdir.

Belirlenecek park alanı sayesinde kanatlarını metrelerce uzakta park etme olanağı da sunan ürün, tüm uygulamalarında mekanlarda daralmaları ortadan kaldırıyor. Üst taşıyıcı çelik konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde hareket eden kayar-açılır 0.8 – 10 mm temperli cam kanatlardan oluşan kış bahçesi, ayrıca kanatlar park alanında toplandığı zaman yerde kullanımı engelleyen alt raylara sahip olmaması ile de beğeni kazanıyor.

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

KIŞ BAHÇELERİ ; Evinizin herhangi bir yerinde size doğanın bütün şartlarını gözlerinizle görme imkanı sağlarken fiziksel deformasyonlarından koruyan, şehrin ortasında bile gürültü kirliliğini önleyerek aileniz ve sevdiklerinizle yeşil bahçenizin keyfini yaz ve kış tabiatın içindeymiş gibi yaşamanızı sağlayacak en üst derecede ses ve ısı yalıtımı sağlayan kişiye özel uygulamalardır.

KIŞ BAHÇELERİ ; uzman ekiplerimizce kış bahçesinin uygulanacağı yerde yapılan expertizden sonra sizlerden gelen talepler de dikkate alınarak sizin isteklerinize ve evinizin mimari yapısına en uygun kış bahçesi modelini ortaya çıkartmak için bilgisayar ortamında çalışmalara başlar. Proje statik, mimari ve fonksiyonellik açısından çok yönlü incelemeye alınır çünkü , firmamız için önemli olan sadece kapatmak değil bize güvenip zor kazandığı parayı bize emanet eden müşterilerimize uzun ömürlü , misafirleri tarafından beğenilen ve mevcut konuta artı değer kazandıracak bir eser sunmaktır.

KIŞ BAHÇESİ CAM BALKON SİSTEMLERİ
İstanbul ve Türkiye de ithal ve yerli kış bahçesi sistemleri Tasarım-Üretim-Montaj-Satış sonrası servis hizmetlerinin verilmesinde profesyonel bir ekip tarafından yürütülmektedir.

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*