izosur cati yalitimi1

İzosür Hazır Su İzolasyon Kaplaması

İzosür Hazır Su İzolasyon Kaplaması

Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, kuruduğunda kendine özgü görünüm veren; kullanıma hazır, uv dirençli, parlak sert-elastik bir su yalıtım malzemesidir.

Kuruma esnasında oluşturduğu film tabakası ile iyi bir hidrofobik emprenye malzemesi niteliği taşır.

Kullanım Yerleri:Çatı, teras, balkonlar, kanal ve kanaletler, banyo, wc gibi seramik altında kalacak ıslak hacimler, su ve rutubet geçirimsizliği istenen beton, sıva, tuğla, çini, briket, gaz beton vb. yapı malzemelerine kolayca uygulanabilen, su yalıtımı ile ilgili sorunlara çözüm, getiren asfalt ve solvent içermeyen, uzun ömürlü likit membran su yalıtım malzemesidir.

İzosür Hazır Su İzolasyon Kaplaması

İzosür Hazır Su İzolasyon Kaplaması

Yüzey hazırlama ve uygulama: Uygulama yapılacak yüzey, tozdan ve kirden arındırılmalı, varsa çatlak ve çukur yüzeyler tamir harcıyla doldurularak yüzey düzgünlüğü sağlanmalıdır.

İzosür plus kullanıma hazır olup, karıştırıcı ile 1-2 dakika karıştırılarak ve içerisine herhangi bir yabancı katkı girmeksizin iki kat halinde inceltilmeden uygulanır.

Katlar arası 2-3 saat beklenerek, ikinci kat, önceki katın çaprazı olacak şekilde rulo veya fırça ile uygulanmalıdır. Uygulama sıcaklığı +5ºC/+35ºC arası olmalıdır.

Kuruma Süresi:Dokunma kuruması 1 saat, tam kuruma 24 saat (23C sıcaklık ve %50 bağıl nem ortamı için)’tir.

Sarfiyat:Yüzeyin emici ve pürüzsüzlüğüne bağlı olarak, iki kat sonrası yaklaşık 0,250-0,350 kg/m²’dir.

Depolama:Güneş ışığı almayan, ağzı kapalı ambalâjından +5ºC/+35ºC sıcaklık arasında maksimum 1 yıl süre ile depolanabilir.

Öneriler: İyi bir netice alabilmek için İzosür Plus, Strosür hazır su yalıtım harcı üzerine uygulanmalıdır.

Yağmurlu günlerde veya uygulamadan sonra yağmur yağması halinde uygulanan yüzeyler korunmalı veya uygulama yapılmamalıdır.

izosur-catlak

İzosür Hazır Su İzolasyon Kaplaması

İzosür Hazır Su İzolasyon Kaplaması

İzosür Hazır Su İzolasyon Kaplaması

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*