İstanbul Dekorasyon Tadilat

İstanbul Dekorasyon Tadilat

İstanbul Dekorasyon Tadilat

Dekorasyon ve tadilat işlemleri yaşam alanlarının yeni bir görünüme kavuşması için yapılır. Genel olarak dekorasyon ve tadilat birbirini tamamlar ve bu yüzden birlikte sağlanır. Ancak bazı durumlarda sadece dekorasyon ya da tadilat talep edilebilir. Bu yüzden de birbiri arasındaki farkın doğru anlaşılması önemlidir.

İstanbul Dekorasyon

İstanbul Dekorasyon

Dekorasyon ve Tadilat Hizmetleri

Dekorasyon ve tadilat hizmetleri birbirini tamamlayan yapıdadır. Fakat bazı durumlarda mekanın yapısına göre ayrı ayrı da uygulanabilir. Dekorasyon temelde sadece mevcut malzemelerle alana yeni bir görünüm verilmesini hedefler. Örneğin duvar boyanırken üzerine desen işlenmesi, eşyaların farklı şekilde bir araya getirilmesi gibi durumlar dekorasyon kapsamındadır.

Tadilat ise mekanın baştan sona yenilenmesi söz konusudur. Tadilat çapı itibariyle küçük yani lokal olarak da gerçekleştirilebilir. Fakat genelde tadilat yapıldığında kapsamlı bir şekilde yapılır. Örneğin bir banyonun tadilatının yapılması seramik, lavabo, klozet, duşakabin değişimi gibi noktaları içerir. Ayrıca mevcut eşyaların da değiştirilerek yerlerine yenilerinin koyulması yine tadilat kapsamında değerlendirilir. Bununla birlikte yaşam alanın daha sağlıklı, konforlu ve ideal bir hale gelmesi sağlanır.

Dekorasyon ve Tadilat Bir Arada Yapılır mı?

Dekorasyon ve tadilat bir arada yapılabilir ve genellikle bir arada tercih edilir. Çünkü tadilat işin kaba, dekorasyon ise ince kısmıdır denilebilir. Tadilat ile mekanın daha konforlu ve işlevsel hale getirilmesi sağlanırken dekorasyonla da estetik beklentiler karşılanır. Böylece dekorasyon ve tadilatın bir arada yapılması mekanın kullanıcıları için de avantajlıdır. Bahçeşehir Dekorasyon Arslangündoğdu Mimarlık tarafından sunulan dekorasyon ve tadilat hizmetleri yaşam alanlarınızı yenilemeniz için özel fırsatlar sunuyor.

Bahçeşehir Dekorasyon

Bahçeşehir Dekorasyon

Dekorasyon ve tadilat yaptırılmak istenen mekana öncelikle projelendirme çalışması gerçekleştirilir. Bu proje aşamasında yapıya nelerin yapılacağı belirlenir ve sonrasında karar ile birlikte işlemlere geçilir. Her iki işlem de en kısa sürelerde bitmesi için hızlı şekilde tamamlanır. Sadece evler için değil özellikle değişen zamanın ruhuna müşteri memnuniyeti açısından uyum sağlaması gereken işletmeler açısından bu hizmetler büyük öneme sahiptir. Ev veya işletmeler için sağlanacak olan yenileme hizmetleri ile birlikte yaşam alanları çok daha konforlu ve güzel hale geliyor.

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*