Kurumsal Cephe Kaplama

Kurumsal Cephe Kaplama

Kurumsal Cephe Kaplama

Kurumsal cephe kaplama marka kimliğini yansıtmak isteyen binalarda uygulanmaktadır. Özellikle günümüzde potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek ve aynı zamanda güven vermek açısından işletmelerin binaları da etkileyici olmalıdır. Cephe kaplama çözümleri ise pratik ve kolay şekilde kaplamanın yapılmasını sağlamaktadır.

Cephe Kaplama

Cephe Kaplama

Kurumsal Cephe Kaplama Neden Önemli?

Kurumsal cephe kaplama yapılarının değerini önemli ölçüde etkiler. Sadece görünüm olarak binaya prestijli bir görünüm katmakla kalmaz aynı zamanda yapının kullanım ömrünü uzatır, yalıtımın daha iyi olmasını sağlar. Bu bakımdan sadece kurumsal binalar için değil tüm binalar için cephe kaplama önemli avantajlar içerir. Ancak günümüz iş dünyasında doğru rekabet etmek ve marka kimliğini en iyi şekilde yansıtmak için özellikle işletmelerin cephe kaplamaya çok daha fazla önem göstermesi gerekiyor.

Kurumsal Cephe Giydirme

Kurumsal Cephe Giydirme

Uygulanacak olan cephe kaplamalar güneşten gelen zararlı ışınlar ile eskimemeli, hava şartlarına karşı dayanıklılık sağlamalıdır. Özellikle rutubet gibi durumların oluşmaması için de yağışlara karşı tam sızdırmazlık sunmalıdır. Bununla birlikte estetik olarak da göze hoş gelmeli ve dikkat çekmelidir.

Tüm bu etmenler göz önünde tutulduğunda Avcılar Arslangündoğdu Mimarlık tarafından sunulan kaplama hizmetleri yüksek kalitede ve estetik detaylar ile beklentileri doğru şekilde karşılamayı başarıyor. Markaların kurumsallığını arttıracak, yapının kullanım ömrünü uzatacak ve enerji tasarrufu sağlayacak olan avantajları ile cephe kaplamaları büyük önem taşıyor.

Cephe Kaplamada Neler Yapılır?

Kurumsal cephe kaplama için markanın kimliğine uygun kaplama yöntemleri uygulanır. Özellikle markalar için renkler ve semboller önemlidir. Bu renk ve sembollerin marka kimliğini ilk bakışta göstermesi açısından cephe kaplamada da renk ve sembollere yer verilir. Bunun yanında markanın vizyonuna göre de tasarım uygulanır. Örneğin marka teknoloji alanında faaliyet gösteriyorsa bilişim çağrıştıracak tasarım detaylarına kaplamada yer verilir. Buradaki temel amaç binayı ilk görenlerin markanın iş tanımı ve vizyonu hakkında fikir edinmelerini sağlamaktır.

Uygulanacak olan kaplama modeli ve tasarımına karar verdikten sonra hızlı ve pratik şekilde işlem uygulanmaktadır. Binanın ömrünü uzatacak ve markaya daha fazla prestij katacak olan kaplama çeşitleri her türden beğeniye ve isteğe karşılık verecek yapıdadır.

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*