ISI YALITIMI MANTOLAMA

Dış Cephe Mantolama Ne Kadar Sürede Yapılır?

Dış Cephe Mantolama Ne Kadar Sürede Yapılır? Dış Cephe Mantolama Kaç Gün Sürer?

Dış cephe mantolama uygulamaları mantolama yapılacak alanın büyüklüğüne, binanın binanın mimarisine, mantolama yapacak olan ekibin sayısına ve hava koşullarına göre farklılık değişkenlik gösterir. Örneğin Bin metre karelik bir bina hava koşulları uygun olduğu sürece ortalama 30 ile 45 gün arasında bitirilmektedir.

ISI YALITIMI MANTOLAMA

ISI YALITIMI MANTOLAMA

Mantolama da iş süresi elbette önemlidir. Ancak işizamanında teslim edeilecek diye mantolama yapılırken uyulması gereken kuruma süreleri gibi bazı kuralları atlamamak gerekir.

Dış cephe mantolama uygulaması belirli sürede bitirilmesi gerekli ise o zaman mantolama da çalışacak ekibin sayısının artırılması ve iskele sayısının artırılması gerekebilir. Bu şekilde daha güvenli ve hızlı bir mantolama süreci meydana gelir. Mantolama süresi için şöyle bir örnek verebiliriz. Binanız 5 bloklu ve 12 .000 m2 lik bir alana sahip ise toplam 50 kişilik bir ekiple, 6 bin m2 lik bir iskele ile mantolama uygulamasının bitmesi 45 gün kadar dır.

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*