Bahçeşehir Cephe Kaplama Hizmetleri

Bahçeşehir Cephe Kaplama Hizmetleri

Bahçeşehir Cephe Kaplama Hizmetleri

Bahçeşehir cephe kaplama hizmetleri ile Arslangündoğdu Mimarlık, pratik ve kolay şekilde binaların dış cephelerinin değişmesini sağlıyor. Estetik olarak binaya farklı bir görünüm kazandıran kaplama uygulamaları aynı zamanda dayanıklılık ve yalıtım gibi konularda da yardımcı oluyor.

Bahçeşehir Dış Cephe Kaplama

Bahçeşehir Dış Cephe Kaplama

Cephe Kaplama Neden Yapılır?

Bahçeşehir cephe kaplama tarafından sunulan pek çok kaplama türü bulunmaktadır. Bu kaplamaların hepsinin ortak noktası ise binaya yeni bir görünüm kazandırmak, aynı zamanda da yalıtım gibi beklentilerin karşılanmasıdır. Binalar inşaat aşaması sonrasında genelde tekdüze bir görünüme sahip olurlar. Bu tekdüzeliği kırmak ve daha estetik bir hale getirmek için ise cephe kaplama hizmetleri tercih edilir. Kullanılan malzeme ve simetri ile birlikte kaplama yöntemleri ile birlikte binanın görünümü tamamen değiştirilebilir.

Cephe kaplama için malzeme yapısına göre farklı kaplamalar kullanılır. Bu kaplamalardan başlıcaları şu şekildedir;

  • Alüminyum kaplama
  • Cam kaplama
  • Prekast kaplama
  • Ahşap görünümlü kaplama
  • Taş kaplama

Cephe Kaplama Avantajları Neler?

Bahçeşehir cephe kaplama binaya yeni bir görünüm kazandırmanın yanında pek çok yararı da içinde barındırır. Bunlar arasında bina duvarlarının hava şartlarına karşı korunması ilk sırada gelir. Yağmur ve kar gibi doğa olayları bina dış duvarlarında bulunan çok küçük çatlaklardan bile binanın içine sızarak duvarda birikinti yapabilir.Bunun sonucunda ise nem oluşacaktır.

Nemin oluşması ise rutubete, binanın çürümesine yol açacak ve sakinlerine de sağlık açısından rahatsızlık verecektir. Kaplama çeşitleri ile neme karşı etkili bir koruma sağlanabilmektedir.

Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama

Duvarların hava koşullarından etkilenmesini azaltarak özellikle yalıtım konusunda da cephe kaplama önemli avantajlar sağlar. İçerideki havanın dışarıya hızlı çıkmasını engelleyerek enerji tasarrufu sağladığı gibi enerji harcamalarını da önemli ölçüde düşürür.

Estetik beklentilerin karşılanmasını sağlaması da kaplamaların bir diğer önemli özelliğidir. Evlerin yanı sıra özellikle işyerleri için dış görünüm müşteriler açısından çok önemli olduğundan kaplama ile birlikte prestijli bir görünüm elde etmek kolaydır.

Bahçeşehir Modern Dış Cephe Kaplama

Bahçeşehir Modern Dış Cephe Kaplama

Cam cephe kaplama gibi seçenekler ise çalışan personel açısından da daha ferah ve huzurlu bir iş ortamı sunar. Bahçeşehir Arslangündoğdu Mimarlık tarafından sunulan cephe kaplama hizmetleri dayanıklı ve uzun ömürlü yapıları ile beklentilerinizi karşılıyor.

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*