3d mimari modelleme

3D Mimari Modelleme Fiyatları

3D Mimari Modelleme

1-Projelerden ya da iki boyutlu çizim dokümanlarından 3D çizim tekniğinin özelleştirilerek kullanılmasıyla oluşturulan çizim çalışmalarının ardından mimari görselleştirme ve isteğe göre 3d animasyon haline getirilmesi sağanmaktadır. Konu içerisinde belki de en önemli yere sahip olan durum render kalitesidir. İnşa edilen ya da tasarlanan yapıların ve objelerin gerçekçilik algısını vermek için yüksek kaliteli render çalışmalarını foto gerçekçi sonuç ve hızla neticelendirmekteyiz. Oluşturduğumuz çalışmalardaki kaplama, güneş ışığı, yapay ışık, gölge etkisi gibi ayarlar yüksek düzeyde teknik bilgi ve estetik yaklaşımlarla hazırlanmaktadır. 3d hizmeti veren ekibimiz hız, kalite ve fiyat açısından en iyiyi sunmak için size özel çalışmalar yapmaktadır.

3 Boyutlu Model Nedir?

Fiyat teklifi için bize ulaşın /  letişim : 0533 309 10 88

3 boyutlu modelleme bilgisayar ortamında bir nesnenin matematiksel olarak vektörel bir formatta oluşturulmasıdır. Ortaya çıkan ürün model alınan nesnenin geometrik bir temsilidir ve 3 boyutlu modeldir. 3D model olarak anılır. Ancak sadece modelin oluşturulması, amaç görselleştirme olduğu zaman yeterli olmaz. Modelin görselliği, model görselleştirme (Rendering) diye adlandırılan bir süreçten daha geçirilerek arttırılır veya model kullanılarak çeşitli animasyonlar oluşturulabilir.

3D Mimari Modelleme

3D Mimari Modelleme

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*