transparan girdirme cephe sistemi 5

Spider Cephe Detayı

Spider cephe detayı sistemi nedir?

Spider cephe Sistemlerinin Diğer cephe sistemlerinden farkı, alt Taşıyıcı sistemin alüminyum profillerle Değil, onlarin Yerine cam veya paslanmaz elemanlardan oluşmasıdır.

Spider cephe detayı, yapıya mimari tasarım Bir ettik estetik görünüş kazandıran giydirme Bir cephe sistemidir. Spider cephelerin uygulama Amacı gün ışığından en iyi sekilde faydalanmak ziyaretinde iç Mekanın açığa çıkarmaktır. Spider cephe sistemi de Yapısı paslanmaz rotiller Aracılığıyla dört kenarından delinerek tutturulmuş Olan ısıcamlı veya lamine tek veya isi camlar Taşıyıcı çelik konstrüksiyona mekanik Olarak bağlanmaktadır.

Spider cephe Sistemi

Spider cephe Sistemi

Spider cephe sistemi ; Bu sistemin En Büyük Özelliği cephe kaplama malzemesi Olarak sadece sadece şeffaf camin kullanılmasından Ötürü İÇ VE DIŞ ortam Arasındaki görüle bilirlik oranının Maksimum Paket düzeye Çıkarılmış Olması.

Şık görünüme Sahip Olan planya cam cephe kaplama sistemi Diğer Bir adı Spider cephe kaplama sistemi VEYA vantuzlu cam cephe kaplamadır.

Spider cephe sistemi ; Saydamlığın önemli Diğer Olduğu projelerde, farklı dizayn Edilmiş Taşıyıcı Sistemler kullanılarak çarpıcı mimari tasarımların yaratılmasında Kullanılan Spider cephe cephe sistemleri , çerçevesiz cam cephe Bir tekniğidir.

Transparan Giydirme Cephe Sistemi

Spider cephe Sistemi

Cam, paslanmaz çelik VEYA epoksi boyalı demir Taşıyıcı Konstrüksiyon Üzerine paslanmaz 4’lü, 3’lü, 2’li, 1’li çelik Bağlantı Elemanları A.Ş. paslanmaz rotiller ile monte edilmektedir. Tutamaklar camin Üzerine gelen stresi alip çelik konstrüksiyona iletebilmek Click hareket edebilen başlıklı Olarak minimal- ediliyor. Spider cam cephe türünde Uygulanan cam rengi şeffaftır. Bu sayede hem içeriden hem de Dışarıdan bakıldığında cepheye estetik ziyaretinde zengin Bir görünüş Sağlar. Uygulama Alanları çoğunlukla alışveriş merkezleri mağazalardır ettik. Bu sayede müşterinin rahatlıkla iç Mekanın görmesi de sağlanır. Modern cephelerde Bir sistemdir Vazgeçilmez.

Transparan Giydirme Cephe Sistemi

Spider cephe Sistemi

Spider cephe

Spider cephelerde Kamera taşıyıcılı sistemde, taşıyıcılar temperlenmiş, dayanikliligi YÜKSEK cam elemanlarından oluşmaktadır. Düşeyde birbirlerine, yatayda imkb ana strüktüre Özel paslanmaz aparatlarla bağlanan bu camlar , camların kalınlıklarına Göre değişik göstermektedir.

Camin büyüklüğüne Gore, statik hesap Sonucu belirlenen kalınlıkta lamine, rodajlı, temperli cam kullanılıyor. Gerow Camlar Arasında kalan fuga boşlukları toz tutmayan silikon ile tekniğine Uygun Olarak dolduruluyor. Transparan cephe, yapıya mimari tasarım Bir ettik estetik görünüş kazandıran Bir giydirme cephe sistemi . Bu sistemin En Büyük Özelliği cephe kaplama malzemesi Olarak sadece sadece şeffaf camin kullanılmasından Ötürü İÇ VE DIŞ ortam Arasındaki algılanır oranının Maksimum Paket düzeye Çıkarılmış Olması

Transparan Giydirme Cephe Sistemi

Spider cephe Sistemi

Spider cephe

Spider cephelerde Camlar temperli tek cam VEYA ilamin çift cam Olarak Uygulanan camlar dört köşesinden delinerek rotlar vasıtasıyla Taşıyıcı camlara bağlanır. Kullanılan Taşıyıcı rotlar paslanmaz elemandan Oluşur. Uygulanan bu Transparan Planya Cam Cephe sistemi binanıza Ayrı bir güzellik Verir.

Cam kolonlu Transparan Cephelerde, arka Taşıyıcı Sistem Olarak düşeyde kalın temperli, cam plakalar kullanılır Hakkında. Bu cam plakalar düşeyde birbirine Paslanmaz Çelik lamalarla birlestirilerek 12 m yüksekliğe Kadar güvenle uygulanabilir. Yataylarda HERHANGİ Bir taşıyıcıya ve İhtiyaç duyulmadan, cam dikmelerin sehimleri ana strüktürdeki cam larla alınmaktadır. Dört Tarafından delinen cephe CAMLARI paslanmaz rotiller vasıtası ile mekanik Olarak arka cam taşıyıcılara bağlanmaktadır.

Transparan Giydirme Cephe Sistemi

Spider cephe Sistemi

Spider cephe

Spider cephe

Bu Spider cephe Sisteminde camlar lamine tek cam veya lamine çift cam Olarak kullanılabilmektedir.

Mimari tercihe Gore, Taşıyıcı Konstrüksiyon düşey veya yatay sekılde oluşturulabilmektedir. Paslanmaz örümcek Tutucular projenin özelliğine Göre Farklı şekillerde dizayn Edilebilir.

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*