GÜNEŞ KONTROL CAMLARI AURA

Güneş Kontrol Camları – AURA

GÜNEŞ KONTROL CAMLARI (AURA)

Trakya Camın hat üstü kaplamalı yansıtıcı güneş kontrol camın markasıdır. Float prosesinde, renksiz cam üzerine yansıtıcı kaplama yapılarak ( LVC prosesli – Laminar vopour coating system ) üretilmektedir.

Güneş kontrol camlarına ihtiyaç duyulan her türlü yapı ve yapı kesimlerinde tek cam olarak veya yalıtım camı ( ısıcam ) veya laminasyon bünyesinde kullanılabilecek olan AURA reflekta nın yansıtıcı kaplaması, bina içine veya yalıtım camı ara boşluğuna bakacak şekilde 2. Yüzeyde bulunmalıdır.

Sert kaplamalı bir camdır. Yansıma rengi gümüş, transmisyon rengiyse açık bronzdur. Klima giderlerinden tasarruf sağlar. Dayanaklı kaplamalı bir cam olduğu için depolama, taşıma, uygulama ve işlemede kolaylık sağlar. Bütün güneş kontrol camlarında ısıl kırılma riskleri vardır bu nedenle güneş kontrol camlarının temperli veya kısmi temperli kullanılması tavsiye edilir.

GÜNEŞ KONTROL CAMLARI (AURA)

GÜNEŞ KONTROL CAMLARI (AURA)

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*