cam cephe sistemleri

Cephe Cam Giydirme

Cephe Cam Giydirme

Cam giydirme cepheler, projesinde belirtilen açıklıklarda ve her katın döşeme betonuna alüminyum veya galvanizli çelikten üretilmiş ankarajlara bağlanan taşıyıcı düşey profiller ile bunlar arasına istenilen yüksekliklerde cam takabilmek ve bunları taşımak için düşey taşıyıcı profillere özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıt profillerinden oluşmaktadır.

Cam Cephe Sistemlerine İlginç Bir Yaklaşım

Cam Cephe Sistemlerine İlginç Bir Yaklaşım

Yıllara dayalı cam sektöründe ki geçmişimizden gelen güven, otomasyona dayalı üretim altyapısından aldığımız güç, her türlü mimari projeye uyumlu uygulama ve çözüm üretebilme kapasitesine sahip deneyimli uzman kadrolarımız ile son yılların gözde uygulaması “cephe giydirme” alanında da varız.

Nitelikli cephe camı uygulamalarından kompozit panellere, taş kaplamalardan kompakt laminant kaplamalara kadar her türlü proje de size özel estetik çözümler üretir ve uygularız.

Giydirme cephe çeşitli taşıyıcı tip binalarda, binanın dış yüzünün alüminyum malzemeden kullanılan ana ve ara taşıyıcı elemanların dayanıklı ve fonksiyonel bir şekilde bir araya getirilmesi, cam, kompozit levha veya alüminyum levha gibi yapı malzemeleri ile bütünleştirilmesidir.

Strüktürel silikon uygulaması ile tamamen cam görünümlü, ısı yalıtımlı -yalıtımsız giydirme cephe sistemleri, farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlamaktadır. Sadece cam görünümü ile, yapıya görsel zenginlik katmaktadır.

Kapaklı, ısı yalıtımlı-yalıtımsız farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlayan sistem, yapı dış görünümü itibariyle, yatay ve düşey kapaklardan (çizgilerden) oluşmaktadır. Aynca, düz, açılı, badem ve küt badem kapak seçenekleriyle yapıya görsel zenginlik katmaktadır.

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*