Cam balkon

Cam Balkon

Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.

Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar…

Cam balkonlar diğer uygulamalara göre daha estetik bir duruş sergiler. Mekanlarınıza estetik bir görünüm vermek istiyorsanız,Cam balkon sistemlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Cam balkon

Cam balkon

Camlar 6 mm, 8 mm ve 10 mm TEPERLİ cam olduğundan, rüzgar yükü altında dayanımı yüksektir. Çok zorlandığında ve darbe aldığında 0.5 cm’ lik ufak parçalara ayrıldığından, tehlike oluşturmaz.

Sistemdeki yükü üstteki 2 adet tekerlek sistemi taşır.

Cam profil bağlantısı özel yapıştırıcı ile yapılmakta ve mekanik bağlantı ile desteklenmektedir. Cam profil bağlantısında silikon kesinlikle kullanılmamaktadır.

Alüminyum profiller, natürel, beyaz ve kahverengi olmak üzere 3 renktir.

Camların birleşim yerlerinde kapama amaçlı şeffaf profiller kullanılmaktadır.

Sistemde altta ve üstte iki sıra fırça conta kullanılmaktadır.

Sistemde camlar sağa, sola veya her iki tarafa açılabilir.

Cam balkon

Cam balkon

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*