3d building construction

3 Boyutlu Çizim Fiyatları

3 Boyutlu Modelleme Fiyatları

3 boyutlu modelleme bilgisayar ortamında bir nesnenin matematiksel olarak vektörel bir formatta oluşturulmasıdır. Ortaya çıkan ürün model alınan nesnenin geometrik bir temsilidir.Bu bağlamda elde edilen model; üretilecek yada üretimi tamamlanmış ürünü, birebir boyutlarında, bilgisayar ortamında kullanılabilir hale getirir. Yine bilgisayar ortamında ürüne çeşitli kaplama bileşenleri aracılığı ile farklı renk,doku,parlaklık,şeffaflık gibi değişik görüntü formları atanabilir.

Bu, modellenmiş ürünü üretecek veya değiştirecek firma ve kişilere, ürünle ilgili çalışma henüz uygulanmadan nasıl bir sonuç elde edileceğini birebir önceden görmek, gerekli ise değiştirmek ve müşterilerine bir önizleme sunma fırsatını verir. 3 Boyutlu modelleme günümüzde Bilgisayar oyunlarından endüstriel tasarıma, mimari alanlardan reklam sektörüne bir çok alanda yoğun şekilde kullanılmaktadır. Ülkemizde en çok öne çıkan kullanım alanı ise mimari modellemedir.Yapılacak olan yeni bir inşaatın cephe görünümünü gerek mütahite gerek ilgili belediyelere onayı için kullanımı zorunlu bir aracı haline gelmiş olan 3 boyutlu modelleme; Yapım aşamasında satışa sunulan dairelerin müşteriye atrıntılı anlatımı için, örnek daire çizimleriyle devreye girmekte, satış sırasında satış temsilcilerine büyük kolaylık ve etki sağlamaktadır.

Kompleks yapılardan – büfeye, her çeşit yapının, dış cephe ve iç dizayn ile ilgili,

  • cam cephe
  • alüminyum kompozit cephe,
  • dış cephe mantolama,
  • dış cephe boya vb…

her türlü çözümleri 3 boyutlu ortamda istediğiniz kadar resim ve istediğiniz sürede video görüntüsü ile teslim ediyoruz.

3 Boyutlu modelleme

3 Boyutlu modelleme

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*