Başakşehir Dış Cephe Kaplama

Başakşehir Dış Cephe Kaplama

Başakşehir Dış Cephe Kaplama

Başakşehir dış cephe kaplama hizmetleri sunan Arslangündoğdu Mimarlık, binaların estetik ve işlevsel görünüme kavuşmalarını sağlamaktadır. Dış cephe kaplamalar binanın dış duvarına uygulanan ve çeşitli malzemelerden üretilen sistemlerdir. Binanın görüntüsünü estetik kıldıkları gibi aynı zamanda yalıtım gibi konularda da destek sunarlar.

Başakşehir Dış Cephe Kaplama

Başakşehir Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama Nedir?

Başakşehir dış cephe kaplama hizmetleri ile Arslangündoğdu Mimarlık, binaların yeni ve estetik görünüme kavuşmalarına sağlar. Dış cephedeki duvara tutturulan bu koruyucu malzemeler binanın dış etmenlere karşı korunmasını sağladığı gibi aynı zamanda da yalıtım gibi konularda destek sunmaktadır. Özellikle soğuk mevsimlerde binanın ısınması için yüksek enerji harcaması yapmak istemeyenler için sağladığı yalıtım özellikleri cephe kaplamaların sık tercih edilmesini sağlamaktadır.

Dış cephe kaplamalar farklı malzemelerden yapılmaktadır ve böylece kullanıcı beklentilerine de doğru yanıtlar verebilmektedir. Malzemelerin sundukları esneklik, form ve renk çeşitliliği en doğru estetik beklentilerin karşılanmasını sağlamaktadır. Başlıca tercih edilen dış cephe kaplamalar;

  • Silikon
  • Alüminyum kompozit
  • Doğal taş
  • Ahşap
  • Prekast dış cephe kaplama şeklindedir.

Dış Cephe Kaplama Avantajları Neler?

Dış cephe kaplamaları binaların ömrünü uzatan, ses ve ısı yalıtımı konusunda avantaj sunan, binanın daha estetik görünüme kavuşmasını mümkün kılan, kolay uygulanabilen, zahmetli bakım gerektirmeyen sistemlerdir. Bu bakımdan da kullanıcılar için önemli avantajlar içermektedir.

Başakşehir Cephe Kaplama

Başakşehir Cephe Kaplama

Nem binanın çürümesine yol açtığı gibi bina sakinlerinin de sağlıksız bir ortamda bulunmalarına yol açar. Cephe kaplamaları ise nem gibi oluşumları engellemekte başarılıdır. Yağmur ve karın dış duvardan içeriye sızmasını engellemeleri sayesinde hava şartlarına bağlı olarak gelişecek nemin engellenmesinde destek sunarlar.

Cephe kaplamaları malzeme yapıları sayesinde aynı zamanda kendi kendini temizleme özelliği de sunabilirler. Bu özellik ile dış cepheye bakım yapmaya gerek kalmaz, temiz ve sağlıklı bir görünüm her zaman mümkün olabilir.

Başakşehir dış cephe kaplama tarafından sunulan cephe kaplamaları yüksek kaliteye sahip oldukları için de uzun ömürlü kullanıma uygundur. Böylece bir kez kurulumları yapıldıktan sonra uzun yıllar boyunca bakım ve tamir gerektirmeden kullanılabilir. Arslangündoğdu Mimarlık bina yapısını göz önünde tutarak bina için en uygun olacak dış cephe kaplama çözümleri ile binalara estetik ve işlevsel duruş katıyor.

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*