Başlıksız 1

Dış Cephe Levhası

Dış cephe levhası

PermaBase, dış cephe duvarı yapımında, saçak altlarında, binaların dış cephelerinin kaplanmasında, dış cephelerde kaplama malzemelerinin altında ve her türlü ıslak hacimlerde kullanılan çimento esaslı levhadır.

PermaBase, Portland çimentosu, agrega ve camelyaf fileden üretilen, sert, dayanıklı ve uzun süre rutubete dayanım gösteren çimento esaslı levhadır. PermaBase, patentli “EdgeTech” teknolojisi ile, benzerlerinde olmayan çift kat sarımlı pahlı kenar tasarımı sayesinde, ufalanma veya parçalanma olmaksızın, kenara daha yakın vidalamaya olanak sağlar. İşçilik hatalarını minimuma indirir. PermaBase boyutları ile alçı levha sistem boyutları %100 uyumludur, 40 cm ve 60 cm akslarda çalışılır.

özellikler

EdgeTech teknolojili çift kat sarılmış kenar, ufalanma veya çatlama olmaksızın, vidalamanın kenara daha yakın uygulanmasına olanak sağlar. Uzun kenarları, tıpkı alçı levhalarda olduğu gibi inceltilmiş kenara sahiptir. PermaBase’in, ASTM D 3273’e göre test sonucu 10 puandır. Bu sonuç laboratuvar koşullarında küf üremediği anlamına gelmekte olup en yüksek değerdir.
Standart maket bıçağı ve düz kenarlı cetvel kullanarak kolaylıkla kesilebilir. PermaBase’in benzersiz çekirdek kompozisyonu sayesinde, kesimden sonra kenarı el ile temizlemek yeterlidir. PermaBase darbelere dayanıklıdır. PermaBase, son derece yüksek nem dayanıklılığına ve boyutsal kararlılığa sahiptir. Çürümez, bozulmaz. ASTM C 473’e göre tüm çimento levhaları arasında en düşük su emilimine sahiptir. PermaBase, diğer çimento esaslı levhalara göre daha yumuşak bir yüzeye sahiptir. Gerek iç gerekse dış uygulamalar için uygundur.
Başlıksız-1

Arslangünoğdu Mimarlık olarak yıllardan beri süregelen sektörel tecrübe ve profesyonel ekibimizle Cephe Sistemleri, Mimarlık ve İnşaat alanlarında çözüm odaklı projeler sunuyor, Kurumsal Çözüm Ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Mimarlık, Bahçeşehir Cephe Sistemleri, Bahçeşehir İnşaat

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*